Про Центр

Про курси

Умови навчання

Запис на курси

Іспанська мова

Навчання в Іспанії

Екзамен DELE

Фотогалерея

Додатково


У нашому центрі проводяться одноденні навчальні семінари і спеціальні курси підготовки
до екзамену DELE рівнів B1, B2 и С1.

DELE (Diploma de español como lengua extranjera) — всесвітньо визнаний офіційний диплом, що видається Іститутом Сервантеса від імені Міністерства освіти, культури і спорту Іспанії, і підтверджує рівень володіння іспанською мовою як іноземною.

Згідно із загальноєвропейською системою рівнів володіння іноземними мовами існує 6 рівнів. Найвищий рівень DELE відповідає рівню С2, середній рівень – рівню В2, початковий рівень – В1.
Diploma A1 підтверджує лінгвістичні знання, достатні для розуміння і вживання простих повсякденних висловів.
Diploma A2 підтверджує лінгвістичні знання, достатні для розуміння повсякденних часто вживаних фраз і висловів, пов’язаних з основними сферами сучасного життя.
Diploma B1 Inicial (Початковий рівень) підтверджує лінгвістичні знання, достатні для розуміння й адекватного спілкування у простих ситуаціях повсякденного життя і для висловлення у простій формі бажань і потреб.
Diploma B2 (Середній рівень) підтверджує лінгвістичні знання, достатні для вільного спілкування у різних ситуаціях повсякденного життя, а також у комунікативних ситуаціях, що не потребують вживання спеціальної лексики.
Diploma C1 (Вдосконалений рівень) підтверджує лінгвістичні знання, достатні для вільного вираження думок і спілкування на будь-які теми. Кандидат упевнено володіє широким лексичним запасом, у тому числі ідіоматичними і розмовними висловами.
Diploma C2 (Вищий рівень) підтверджує лінгвістичні знання, достатні для застосування в ситуаціях, що вимагають високого рівня володіння мовою.

Інформація про екзамени DELE: http://diplomas.cervantes.es/index.jsp

Зразки екзаменів DELE: http://diplomas.cervantes.es/candidatos/modelo.jsp

Відео про екзамени DELE

CENTRO HISPÁNICO DE LENGUA Y CULTURA

Киев, Оболонська, 7 (мапа)

WhatsApp/Viber/Telegram: +38(093)716-77-75, +38(098)454-03-77

E-mail: chispa@i.ua